Pogoda Nowy Sącz

19

Dzisiaj jest: 19. 08. 2022 Dni od początku roku: 230 Dni do końca roku: 134
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Nowy Sącz: Pojazd osobowy wypadł z drogi i złamał betonową latarnie. Kierowcy nie było na miejscu zdarzenia

Nowy Sącz: Pojazd osobowy wypadł z drogi i złamał betonową latarnie. Kierowcy nie było na miejscu zdarzenia

9 kwietnia o godzinie 0.48 zastępy z z JRG nr 1 w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań na ulicy Łukasińskiego w Nowym Sączu.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy Audi A4 leżał na chodniku, na lewym boku. W wyniku zdarzenia złamaniu uległa betonowa latarnia oświetlenia ulicznego. Wewnątrz pojazdu nie było osób. Samochód wyposażony był w instalację na gaz propan-butan. Z pojazdu nie nastąpił wyciek płynów silnikowych.


Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, dokładnym sprawdzeniu wnętrza pojazdu łącznie z bagażnikiem. Nikogo nie odnaleziono. Zakręcono zawór na butli z gazem propan-butan. Poinformowano firmę zajmującej się oświetleniem ulicznym o uszkodzeniu jednej z latarni.


Przeszukano przyległy teren pod kątem obecności osób mogących podróżować samochodem. Nikogo nie odnaleziono. Ręcznie postawiono na koła samochód. Rozłączono instalację elektryczną w uszkodzonym samochodzie.


Działania strażaków trwały pół godziny. Na miejscu zdarzenia w celu wyjaśnienia przyczyn i okoliczności jego powstania pozostali przybyli w czasie prowadzonych działań funkcjonariusze Policji.


Źródło: PSPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować