Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 05. 2021
Do końca roku: 238 dni
Jakość Powietrza

Nowy Sącz rozpoczął wakacje z Zakopower

Nowy Sącz rozpoczął wakacje z Zakopower

W dniu 23 czerwca 2019 r. odbył się koncert Zakopower w Nowym Sączu otwierający sezon wakacyjny, a tym samym kolejną edycję akcji Bezpieczne Wakacje 2019. Przed występem znanego zespołu muzycznego odbyły się liczne występy nowosądeckich zespołów dzieci i młodzieży.

 

Wiceprezydent Nowego Sącza Magdalena Majka swoim wystąpieniem i powitaniem zgromadzonych i artystów, w towarzystwie współorganizatorów akcji Bezpieczne Wakacje oficjalnie otworzyła imprezę muzyczną. 

 

Na scenie wystąpiły zespoły taneczne i muzyczne działające przy Pałacu Młodzieży i Miejskim Ośrodku Kultury, a także laureaci VI. edycji Przeglądu Sądeckich Konfrontacji Artystycznych SKAT. Zebrana publiczność miała możliwość obejrzenia łącznie występy kilkudziesięciu wykonawców. Występy zostały zakończone gromkimi oklaskami widzów.

 

Oprócz występów artystycznych odbyły się warsztaty i zabawy prowadzone przez wolontariuszy i animatorów ze Stowarzyszenia Sursum Corda. Z myślą o dzieciach przygotowano nadmuchiwane zjeżdżalnie oraz stoiska z popcornem i watą cukrową. 

 

Akcja Bezpieczne Wakacje jest co roku organizowana przez Stowarzyszenie Sursum Corda i Komendę Miejską Policji w Nowym Sączu przy wsparciu ze strony samorządu lokalnego.

 

Źródło i Fot. Urząd  Miasta Nowy Sącz

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować