Pogoda - Sądeckie.pl18

Dzisiaj jest: 18. 04. 2021
Do końca roku: 257 dni
Jakość Powietrza

Nowy Sącz: Ukradł dwie butelki alkoholu, a potem zaatakował pracownika ochrony

Nowy Sącz: Ukradł dwie butelki alkoholu, a potem zaatakował pracownika ochrony

Złodziej, który chciał wynieść z dyskontu skradziony alkohol, nie zawahał się użyć przemocy wobec pracownika ochrony. Trunkiem jednak się nie uraczył, ponieważ wkrótce został rozpoznany i zatrzymany przez sądeckich dzielnicowych.

Do zdarzenia doszło na początku lutego w jednym z dyskontów w Nowym Sączu, skąd 52-latek ukradł dwie butelki alkoholu o łącznej wartości 270 złotych. Interweniowała pracownica ochrony, którą złodziej uderzył i odepchnął, po czym wybiegł ze sklepu.


O zaistniałej sytuacji sklepowy personel powiadomił sądecką Policję. Na miejsce skierowano patrol, a komunikat z rysopisem sprawcy natychmiast został przekazany pozostałym funkcjonariuszom. Na jego podstawie dzielnicowi, którzy w tym czasie byli w trakcie obchodu swoich dzielnic, bardzo szybko rozpoznali i zatrzymali sprawcę.


Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego w tej sprawie 52-latek usłyszał od policjantów zarzut kradzieży rozbójniczej. Za ten czyn groziłoby mu do 5 lat więzienia, ale z uwagi na to, że był już karany za podobne przestępstwa, sąd może orzec wyższy wymiar kary.


Źródło: KMPNS, fot. ilustracyjna

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować