Nowy Sącz, ul Prusa: Pożar kotłowni w budynku jednorodzinnym

Nowy Sącz, ul Prusa: Pożar kotłowni w budynku jednorodzinnym

22 grudnia zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu przez półtorej godziny gasiły pożar do jakiego doszło na ul. Prusa w Nowym Sączu.

 

"Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że w piwnicy budynku jednorodzinnego doszło do zapalenia się materiału palnego w pomieszczeniu kotłowni. Przez okna oraz drzwi wydobywał się gęsty, czarny dym" - relacjonują funkcjonariusze PSP.

 

Lokatorzy budynku opuścili go o własnych siłach i nie odnieśli żadnych obrażeń.

 

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wyłączyli prąd i gaz w obiekcie, po czym przystąpili do akcji gaśniczej. Po przygaszeniu pożaru wynieśli spalony materiał na zewnątrz oraz sprawdzili pomieszczenie piwnicy za pomocą kamery termowizyjnej oraz cały budynek przy użyciu urządzenia wielogazowego.

Nowy Sącz, ul Prusa: Pożar kotłowni w budynku jednorodzinnymNowy Sącz, ul Prusa: Pożar kotłowni w budynku jednorodzinnymNowy Sącz, ul Prusa: Pożar kotłowni w budynku jednorodzinnymNowy Sącz, ul Prusa: Pożar kotłowni w budynku jednorodzinnymNowy Sącz, ul Prusa: Pożar kotłowni w budynku jednorodzinnymNowy Sącz, ul Prusa: Pożar kotłowni w budynku jednorodzinnymFot. PSPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować