Pogoda - Sądeckie.pl

17

Dzisiaj jest: 17. 05. 2022 Do końca roku: 228 dni
Jakość Powietrza:

Nowy zawodnik w drużynie Sandecji

Nowy zawodnik w drużynie Sandecji

Mający na swoim koncie 179. występów w Major League Soccer Gershon Koffie zasila szeregi zespołu Sandecji. Pomocnik pochodzący z Ghany podpisał umowę do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejnych dwanaście miesięcy.

Gershon Koffie urodził się 25 sierpnia 1991 roku w Koforidua i w swoim ojczystym kraju rozpoczynał przygodę z piłką. Jako młody zawodnik otrzymywał powołania do młodzieżowej reprezentacji Ghany, z którą brał udział w Pucharze Afryki U-20.


Swoją karierę piłkarską po opuszczeniu ojczyzny kontynuował w Ameryce Północnej, gdzie zakładał koszulkę kanadyjskiego Whitecaps Res, by później przenieść się do Stanów Zjednoczonych, broniąc barw New England, Vancouver oraz Indy Eleven.


W międzyczasie Gershon zanotował także występy w Szwecji, Izraelu i Kuwejcie. Nowy zawodnik najdłużej występował w MLS, gdzie zaliczył 179. spotkań, w których strzelił dziewięć bramek. Na swoim koncie ma także zdobycie Pucharu Kanady z zespołem Whitecaps Res.


Gershon Koffie to zawodnik z bardzo dobrym CV, który z pewnością wniesie sporo jakości do naszego zespołu. Jego duże umiejętności piłkarskie zwiększą rywalizację w drużynie oraz pomogą w osiąganiu zakładanych celów. Umowa z Gershonem została podpisana do końca sezonu, jednak zawarta jest w niej opcja przedłużenia o kolejny rok - powiedział Miłosz Jańczyk, Prezes MKS Sandecja S.A.


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować