Pogoda - Sądeckie.pl21

Dzisiaj jest: 21. 04. 2021
Do końca roku: 254 dni
Jakość Powietrza

Od 24 kwietnia wieża widokowa w Krynicy-Zdroju otwarta dla zwiedzających

Od 24 kwietnia wieża widokowa w Krynicy-Zdroju otwarta dla zwiedzających

W piątek 24 kwietnia wieża widokowa w Krynicy-Zdroju zostanie udostępniona zwiedzającym.

 

Spacer w koronach drzew będzie możliwy dzięki zastosowaniu specjalnych zasad bezpieczeństwa związanych z COVID-19. Przy zakupie biletu wstępu turyści otrzymają na własność jednorazowe rękawiczki oraz profesjonalną, wielorazową przyłbicę ochronną.

 

Wieża widokowa ma wysokość prawie 50 metrów. Zbudowana jest z wyjątkowego drewna – robinii akacjowej, zwanej potocznie akacją. Polscy inżynierowie stworzyli solidną konstrukcję spełniającą zarówno standardy bezpieczeństwa, jak i gwarantującą walory estetyczne.

 

Zastosowanie naturalnych materiałów sprawiło, że konstrukcja została wkomponowana w piękny drzewostan, na który składają się dorodne i wyjątkowe drzewa, takie jak buki, jodły oraz świerki.

 

Atrakcja będzie dostępna codziennie (od piątku 24.04.2020) w godzinach 9.00-17.00 (ostatnie wejście na wieżę o godz. 16.00).

 

Przed wycieczką warto zapoznać się z wszystkimi informacjami dotyczącymi specjalnych zasad bezpieczeństwa związanych z COVID-19.

 

Warto dodać, że rękawice i przyłbice będą wydawane do wyczerpania zapasów i oferta ta nie dotyczy turystów korzystających z programu Freeskihotele.

 

Źródło: UMWM

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować