Pogoda - Sądeckie.pl19

Dzisiaj jest: 19. 04. 2021
Do końca roku: 256 dni
Jakość Powietrza

Od dzisiaj w Starostwie wyłączona bezpośrednia obsługa interesantów

Od dzisiaj w Starostwie wyłączona bezpośrednia obsługa interesantów

Od poniedziałku 16 marca, decyzją starosty nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, praca Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu będzie prowadzona w trybie wewnętrznym, wyłączającym bezpośrednią obsługę interesantów.

 

Od dzisiaj odwołane zostają wszystkie wcześniej umówione wizyty w Wydziale Komunikacji i Transportu (szczegółowa informacja tutaj: https://nowosadecki.pl/pl/praca-wydzialu-komunikacji-i-transportu) oraz w Wydziale Budownictwa i Wydziale Geodezji. W tym czasie nie będzie możliwy osobisty wgląd do akt administracyjnych. Zainteresowani chcący uzyskać wgląd do akt przed wydaniem decyzji administracyjnej proszeni są o zgłoszenie takiego zamiaru telefonicznie lub drogą elektroniczną. W takich przypadkach wydanie decyzji zostanie wstrzymane do czasu umożliwienia wglądu do akt.

 

Bezpośrednie załatwienie sprawy ze Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu w sprawach wyjątkowych i szczególnie uzasadnionych możliwe będzie wyłącznie po uzyskaniu zgody i wskazaniu terminu przez kierującego właściwą komórką organizacyjną urzędu.

 

Rzecznik Konsumentów będzie udzielał porad konsumenckich telefonicznie (18 41 41 624),  za pośrednictwem poczty na adres Starostwa oraz pocztą elektroniczną (pszeliga@nowosadecki.pl).

 

Punkty Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Obywatelskiej udzielają pomocy prawnej zdalnie za pośrednictwem środków komunikacji na odległość (telefonicznie, e-mail, komunikator społeczny, videokonferencja) po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod numerem 600-401-420 od poniedziałku - piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

 

Sprawy urzędowe winny być w tym czasie załatwiane przez:

  • telefon: https://nowosadecki.pl/pl/kontakt-lokalizacja
  • drogą elektroniczną: powiat@nowosadecki.pl
  • za pośrednictwem platformy e-PUAP
  • operatora pocztowego.

 

Źródło: SPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować