Pogoda - Sądeckie.pl

17

Dzisiaj jest: 17. 09. 2021 Do końca roku: 105 dni
Jakość Powietrza

Osiedle Piątkowa: Trwają prace remontowe na ul. Brenerów

Osiedle Piątkowa: Trwają prace remontowe na ul. Brenerów

Prace idą zgodnie z planem. Zerwana została już stara i zniszczona nawierzchnia. Na chwilę obecną trwają przygotowania do położenia nowego asfaltu. Remont powinien zakończyć się jeszcze w tym roku.

 

Jestem ma Osiedlu Piątkowa na ul. Brenerów. To właśnie tutaj odbyłem niedawno spotkanie z mieszkańcami. Zaprosił mnie pan radny Grzegorz Ledziński oraz radny Maciej Prostko. Pokazali mi w jak trudnych warunkach muszą funkcjonować tutaj mieszkańcy. Jak bardzo zniszczona jest tutaj nawierzchnia, która stwarza zagrożenie i dla pojazdów i dla pieszych. Oczywiście podjęliśmy stosowne działania. Dzisiaj obserwujemy postępy prac. Został zerwany ten zniszczony i zdegradowany asfalt. Rozmawiałem z wykonawcą i mam zapewnienie, że do końca roku tutaj ten nowy asfalt się pojawi, a mieszkańcy będą mogli przez wiele lat cieszyć się tym, że dobra zmiana zmienia Nowy Sącz - powiedział prezydent.

Trwa modernizacja ul. Brenerów na Osiedlu Piątkowa Nowy Sącz Trwa modernizacja ul. Brenerów na Osiedlu Piątkowa Nowy Sącz Trwa modernizacja ul. Brenerów na Osiedlu Piątkowa Nowy Sącz Trwa modernizacja ul. Brenerów na Osiedlu Piątkowa Nowy Sącz

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować