Otwarte Mistrzostwa Limanowej w futsalu za nami

W Limanowej miało miejsce sportowe wydarzenie, które przyciągnęło wielu miłośników futsalu. XII edycja turnieju „Futsalima Elektrical Indeco” – Otwarte Mistrzostwa Limanowej w futsalu pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa zgromadziła dziesięć drużyn z różnych części kraju. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna Alkoboye, która w finale pokonała Bartkop po serii rzutów karnych. Na trzecim miejscu uplasował się Bank Spółdzielczy w Limanowej, który wygrał z Wiślaniami Wola Przemykowska.

Otwarte Mistrzostwa Limanowej w futsalu za nami

Turniej odbył się w dniach 13 i 14 stycznia w hali widowisko – sportowej „Ekonom”. Patronat nad imprezą sprawował Burmistrz Miasta Limanowa – Władysław Bieda. Organizatorem turnieju była firma „Govit Sport Witold Sochacki”, która współpracowała z firmami Elektrical i Indeco. Nagrody najlepszym drużynom i zawodnikom wręczał Przewodniczący Rady Miasta Limanowa – Wiesław Sędzik.


W klasyfikacji indywidualnej najwięcej goli strzelił Dominik Jasica z Banku Spółdzielczego – 9 goli. Najlepszym bramkarzem został Michał Skotarczuk z Bartkopu, a MVP turnieju Konrad Mrózek z Alkoboye. Turniej sędziowali Walenty Gajewski, Bartłomiej Sochacki, Jakub Piwowar i Tomasz Zawada z KS Limanowa.


Więcej zdjęć tutaj.


Źródło: Miasto Limanowa

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować