Piknik Rodzinny w hali Powiatowego Centrum Sportu w Marcinkowicach

W miniony weekend w Powiatowym Centrum Sportu w Marcinkowicach odbywała się rodzina impreza pod hasłem Piknik Rodzinny. Była to okazja do wspólnej zabawy, rywalizacji sportowej i poznania ciekawostek o lesie. Patronem pikniku był starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

Piknik Rodzinny w hali Powiatowego Centrum Sportu w Marcinkowicach

Na piknik przybyło mnóstwo rodzin z Powiatu Nowosądeckiego, które mogły skorzystać z wielu atrakcji. Były dmuchańce, malowanie twarzy, pokazy baniek mydlanych i sztuczny śnieg. Były też konkursy z nagrodami i mini turniej piłki halowej. Nie zabrakło również stoiska Lasów Państwowych, które były organizatorem imprezy. Na stoisku można było dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o lesie i jego mieszkańcach. Można było też porozmawiać z dyrektorem Dyrekcji Lasów Państwowych Pawłem Szczygłem.


To bardzo sympatyczne i radosne wydarzenie – powiedział starosta Marek Kwiatkowski, który bawił się z dziećmi i dopingował zawodników grających w piłkę halową. – Cieszę się, że tyle dzieci przyszło do naszej hali i świetnie się bawiło.


Źródło: SPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować