Piłka Ręczna Kobiet - I liga grupa : B

Olimpia/Beskid Nowy Sącz wygrywa w 1 lidze.

Olimpia /Beskid  Nowy Sącz  -  Sośnica Gliwice 22-18  ( 8-9 ). W Nowym Sączu rozegrano 12 kolejke 1 Ligi Piłki ręcznej kobiet,nasza drużyna podejmowała Sośnice Gliwice.Do przerwy niestety Olimpia przegrywała 8-9 i wszystko wskazywało że ten mecz zakończy się porażką gospodarzy, tym bardziej że sądeczanki w tym meczu nie były faworytkami.

Drużyna z Gliwic przed meczem zajmowała dwie lokaty wyżej od Olimpii w tabeli ligi. Po przerwie nasze panie jednak wzieły się do odrabiania strat i w 40 minucie prowadziły 14-10. Sośnica Gliwice niezdołała już odrobić straty i przegrała z Olimpią 22-18,zespól z Nowego Sącz po tym zwycięstwie awansował na 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów. Olimpia ma tylko 6 pt. straty do trzeciego miejsca w tabeli.