Pogoda - Sądeckie.pl24

Dzisiaj jest: 24. 06. 2021
Do końca roku: 190 dni
Jakość Powietrza

Piłkarze oraz kibice uczcili 100-lecie niepodległości

Piłkarze oraz kibice uczcili 100-lecie niepodległości

Dzisiaj (11.11.2018). Świętujemy 100-lecie odzyskania niepodległości.  Wydarzenie to również uczciła Sandecja we wczorajszym meczu z Chojniczanką Chojnice.

 

Nie tylko zawodnicy, ale również  kibice przed rozgrywką zaśpiewali wspólnie Mazurka Dąbrowskiego. Nie zabrakło symboli narodowych zarówno na murawie jak i na trybunach.

Kibice na sektorach A i F otrzymali łącznie 2000 chorągiewek w barwach narodowych. Zawodnicy weszli na boisko z biało-czerwonymi szalikami oraz opaskami na rękach.

 

W drugiej połowie meczu świetną oprawę pokazali fani na sektorze F. Zaprezentowane zostały w niej transparenty z postaciami osób, dzięki którym Polacy cieszyli się z odzyskania niepodległości.
 

W odniesieniu do samego spotkania oraz jego wyniku. Drużyna z Chojnic nie sprawiła wiele kłopotów gospodarzom, którzy w 38 min. zdobyli pierwszą bramkę po strzale Macieja Małkowskiego z rzutu karnego. Następnie w  52 min podanie Gabrycha wykorzystał  Mateusz Klichowicz zdobywając drugą bramkę. To już drugi gol Klichowicza w ostatnich meczach Sandecji. Obecnie Sandecja zajmuje 3 miejsce w Fortuna 1 liga.

 

   

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować