Pogoda Nowy Sącz

29

Dzisiaj jest: 29. 09. 2023 Dni od początku roku: 271 Dni do końca roku: 93
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Kilku zawodników opuściło szeregi "Biało-Czarnych"

Kilku zawodników opuściło szeregi "Biało-Czarnych"

Zakończyło się wypożyczenie ze Stali Rzeszów dla Błażeja Szczepanka. Pełniący funkcję młodzieżowca w ubiegłym sezonie zawodnik, rozegrał pod wodzą Dariusza Dudka 26. spotkań, w których zdobył trzy bramki.

Klub nie zdecydował się na wykorzystanie opcji przedłużenia umowy z Svetoslavem Dikovem, Damianem Nowakiem, Sebastianem Rudolem, Robertem Janickim i Kornelem Osyrą.


Bułgarski napastnik zaliczył w sezonie 2021/2022 28. gier dla "Sączersów" w których zdobył jedną bramkę, Damian Nowak na boisku zameldował się dwukrotnie, Sebastian Rudol w 27. meczach strzelił jednego gola, Robert Janicki po 22. występach dla "Biało-Czarnych" znalazł już nowego pracodawcę, którym jest beniaminek Fortuna I ligi, Chojniczanka Chojnice, a Kornel Osyra w 16. meczach zdobył jednego gola.


Zakończyły się również wypożyczenia Łukasza Zjawińskiego oraz Rafała Kobrynia, którzy wracają do Lechii Gdańsk. Pierwszy z wymienionych w czternastu meczach zdobył dziewięć bramek, z kolei 22 - letni obrońca w 23. spotkaniach wpisał się na listę strzelców jeden raz.


Źródło: MKS Sandecja

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować