Podróż uczniów ZSP w Krynicy-Zdroju do Hiszpanii i Włoch

W najbliższą sobotę, 11 maja 2024 roku, uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju wyruszają na fascynujące podróże do Hiszpanii i Włoch! To wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli młodzieży poszerzyć horyzonty i poznać nowe kultury.

Podróż uczniów ZSP w Krynicy-Zdroju do Hiszpanii i Włoch

Oto, co czeka uczniów:

Włochy:

Młodzież klas technikum gastronomicznego, hotelarskiego, logistycznego i budowlanego wybiera się do Włoch. Tam będą realizować dwutygodniowe praktyki zawodowe w ramach Akredytacji Erasmus+ w sektorze “Kształcenie i szkolenia zawodowe”. Przebywać będą w Abano Terme, a w czasie wolnym wezmą udział w wycieczkach i animacjach, aby lepiej poznać kulturę włoską.

Hiszpania:

Inni uczniowie rozpoczynają kolejną edycję Zielonej Szkoły, tym razem w Hiszpanii. Wyjadą w dwóch turach: od 11 maja do 21 maja 2024 oraz od 23 maja do 2 czerwca 2024 roku.

W sumie blisko 200 uczniów i 15 opiekunów zwiedzi Monako, Wenecję i oczywiście Barcelonę! Po drodze będą podziwiać piękno Włoch, Lazurowe Wybrzeże oraz miejscowości takie jak Malgrat de Mar, Girona i Tosse de Mar.

To kolejne wyjazdy w ramach Programu Erasmus+, a szkoła otrzymała akredytację do 2027 roku. Możliwość odbycia zagranicznych praktyk zawodowych cieszy się dużym powodzeniem. Podobnie jest z wyjazdami na Zieloną Szkołę, które są popularne i spotkały się z dużą przychylnością uczniów i rodziców. To niesamowite doświadczenie, które na pewno zostawi piękne wspomnienia!

Źródło: SPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować