Pogoda - Sądeckie.pl28

Dzisiaj jest: 28. 02. 2021
Do końca roku: 306 dniPogranicznicy szkolili młodzież z Tymbarku

Pogranicznicy szkolili młodzież z Tymbarku

W mijającym tygodniu funkcjonariusze Karpackiego Oddziału Straży Granicznej, przeprowadzili kolejne szkolenie dla uczniów klas mundurowych Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku.

 

Realizacja szkoleń jest możliwa dzięki podpisanemu porozumieniu pomiędzy Karpackim Oddziałem SG, a jednostką tymbarskiego Strzelca.


W zajęciach, prowadzonych przez funkcjonariuszy Straży Granicznej, udział wzięło ponad 30 Strzelców, należących do Jednostki Strzeleckiej nr 2007 im. kpt. Tadeusza Paolone ZS Strzelec OSW w Tymbarku.

 

Zielona taktyka oraz ogólne zasady użytkowania i budowy broni będącej na wyposażeniu SG to tematy ćwiczeń praktycznych zorganizowanych pod Górą Zęzów w Tymbarku oraz w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku.

 

Szkolenie prowadzone przez funkcjonariuszy Wydziału Zabezpieczenia Działań KaOSG cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży.

Pogranicznicy szkolili młodzież z Tymbarku Pogranicznicy szkolili młodzież z Tymbarku Pogranicznicy szkolili młodzież z Tymbarku Pogranicznicy szkolili młodzież z Tymbarku Pogranicznicy szkolili młodzież z Tymbarku

Źródło i fot.: KaOSG

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować