Policjanci patrolują ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne powiatu gorlickiego

Policjanci z Rewiru Dzielnicowych oraz Referatu Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach na rowerach patrolują ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne powiatu gorlickiego.

Policjanci patrolują ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne powiatu gorlickiego

W okresie wakacyjnym powiat gorlicki przyciąga wielu turystów, którzy chcą korzystać z jego uroków i atrakcji. Ścieżki rowerowe, które umożliwiają aktywny wypoczynek i podziwianie piękna przyrody, są coraz liczniejsze i popularniejsze.


Aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom przebywającym na terenie powiatu, policjanci z Rewiru Dzielnicowych oraz Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach, co roku od wiosny do jesieni, pełnią służbę także w patrolach rowerowych.


Niektórzy z nich to zapaleni rowerzyści, którzy łączą swoje hobby ze służbą i niesieniem pomocy obywatelom, dbając o swoją kondycję fizyczną. Patrole rowerowe można często spotkać na ścieżkach rowerowych, parkach, szlakach turystycznych, rejonie zalewu w Klimkówce, a także terenach zielonych nad rzekami i ciekami wodnymi.


W tym roku policjanci z patroli rowerowych ujawnili kilkanaście wykroczeń porządkowych, upominając lub karząc mandatem sprawców, dyscyplinując turystów i mieszkańców i zwiększając bezpieczeństwo osób korzystających ze ścieżek pieszo-rowerowych oraz wypoczywających na terenie powiatu gorlickiego.


Źródło: KPPG

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować