Policjanci z Krynicy-Zdroju zapraszają na debatę społeczną

W piątek 8 grudnia o godzinie 16:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w debacie społecznej na temat bezpieczeństwa w Krynicy-Zdroju. Spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 2 i poprowadzą je policjanci z Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju. Jest to kolejna odsłona cyklu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

Policjanci z Krynicy-Zdroju zapraszają na debatę społeczną

Debata dotyczyć będzie głównie problemów związanych z zakłócaniem spokoju i niszczeniem mienia na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Czarny Potok/Władysława Reymonta. Chcemy usłyszeć opinie i sugestie mieszkańców, jak poprawić sytuację w tym miejscu. Będziemy również prezentować wyniki analizy stanu bezpieczeństwa, którą przeprowadziliśmy na podstawie danych z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.


Celem debaty jest nie tylko wymiana informacji i poglądów, ale także wypracowanie wspólnych wniosków i rozwiązań, które będą odpowiadać potrzebom społecznym i możliwościom instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Debaty społeczne są dla nas ważnym narzędziem dialogu i współpracy z lokalnym środowiskiem.


Źródło: KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować