Pogoda - Sądeckie.pl21

Dzisiaj jest: 21. 04. 2021
Do końca roku: 254 dni
Jakość Powietrza

Policjant w czasie wolnym od służby pomógł uczestnikom wypadku

Policjant w czasie wolnym od służby pomógł uczestnikom wypadku

Dzisiaj na ul. Kolejowej w Nowym Sączu zderzyły się dwa samochody osobowe. Uczestnikom zdarzenia pomógł Policjant po służbie, który przejeżdżał w tamtym rejonie na rowerze.

 

Sierż. szt. Marcin Osipowicz z Wydziału Prewencji, który jest również ratownikiem, w czasie wolnym od służby wybrał się rowerem na Halę Łabowską.

 

Jak relacjonował, jadąc ulicą Kolejową nagle usłyszał huk i głośny krzyk kobiety. Instynktownie zsiadł z roweru i podbiegł sprawdzić co się stało i czy ktoś nie potrzebuje pomocy. Drzwi w matizie były zablokowane. Mimo trudności udało mu się najpierw odblokować drzwi od strony chłopca. 7-latek był wystraszony, dlatego rozmową, także o własnym synu, starał się go uspokoić. Następnie wspólnie z kierującą udało mu się odblokować drzwi z jej strony. W tym czasie inne osoby powiadomiły odpowiednie służby, które szybko zjawiły się na miejscu zdarzenia. Na szczęście mimo sporego huku i groźnie wyglądającej sytuacji nikt w tym zdarzeniu nie został ranny - informują policjanci z KMP w Nowym Sączu.

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować