Pogoda - Sądeckie.pl1

Dzisiaj jest: 01. 03. 2021
Do końca roku: 305 dniPorażka Sandecji w meczu z Rakowem Częstochowa

Porażka Sandecji w meczu z Rakowem Częstochowa

25 sierpnia na stadionie w Nowym Sączu piłkarze Sandecji ponieśli porażkę z Rakowem Częstochowa wynikiem 0:3 i tym samym zakończyli przygodę z Pucharem Polski.

 

Szkoleniowiec drużyny Sandecji na po meczu z Rakowem powiedział, że jego podopieczni zagrali na miarę obecnych możliwości oraz że jest zadowolony z ich postawy.


Mecz na pewno mógł się podobać, zarówno godzina spotkania, jak i ranga przeciwnika wyzwoliła w moich podopiecznych maksymalną koncentrację i determinację. Zagrali naprawdę dobry mecz, nie zgadzał się tylko wynik, bo przegraliśmy 0:3. Wszystkie bramki straciliśmy po stałych fragmentach gry, z czego zespół Rakowa słynie, niestety nie ustrzegliśmy się błędów. Trudno nam było zniwelować różnicę wzrostu w drużynie gości, stąd też dwie bramki szybko stracone, które pozwoliły zespołowi gości na spokojną grę i kontrolowanie spotkania. Nastawiliśmy się na grę z kontrataku i parę takich akcji przeprowadziliśmy. Przy stanie 0:0 nasz młody zawodnik Palacz miał bardzo dobrą sytuację. Myślę, że troszkę się podgrzał, bo jest to młody chłopak i niestety w takiej okazji oddał strzał niestety nieprecyzyjny. Po przerwie był moment, że w wyniku kiksu zawodnika gości mieliśmy stuprocentową sytuację. Niestety Damian Chmiel wybrał inne rozwiązanie niż powinien, sam o tym wie. Szkoda, bo była szansa na kontaktowego gola i w związku z tym, być może ten mecz byłby bardziej emocjonujący, niż był. Muszę powiedzieć, że na to co trenujemy, wiemy przecież w jakiej sytuacji jesteśmy, że kadra jest przebudowywana, że wlaściwie nie mieliśmy czasu żeby potrenować, to jestem zadowolony z postawy zespołu, który zagrał na miarę swoich możliwości i wstydu nie przyniósł - powiedział po meczu szkoleniowiec "Biało-czarnych", Piotr Mandrysz.

 

Sędziował Damian Sylwestrzak.

Porażka Sandecji w meczu z Rakowem Częstochowa Porażka Sandecji w meczu z Rakowem Częstochowa Porażka Sandecji w meczu z Rakowem Częstochowa Porażka Sandecji w meczu z Rakowem Częstochowa

Źródło i fot. MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować