Powiat nowosądecki: Nagrody dla nauczycieli i pracowników oświaty

15 nauczycieli, dyrektorów i pracowników szkół powiatowych otrzymało Nagrodę Starosty z okazji Powiatowego Dnia Nauczyciela. Spotkanie odbyło się w Bursie Szkolnej w Starym Sączu.

Powiat nowosądecki: Nagrody dla nauczycieli i pracowników oświaty

- Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę wszystkim pracownikom oświaty, aby z zapałem przekazywali wiedzę i tym samym kształtowali i wychowywali następne pokolenia. Niech nie zabraknie Wam wytrwałości i motywacji do realizacji zamierzeń edukacyjnych i wychowawczych, a efekty Waszej pracy niech przyniosą satysfakcję i poczucie dobrze spełnionego obowiązku – mówił starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. - Składam Państwu serdeczne podziękowania za codzienny trud - dzięki Waszemu zaangażowaniu, dzieci i młodzież zdobywają wiedzę, a także uczą się odpowiedzialności i funkcjonowania w społeczeństwie.


Nagrody Starosty otrzymali: Stanisław Badowski - nauczyciel w Zespole Szkół im. Władysława Orkana w Marcinkowicach, Anna Bartusiak – wicedyrektor w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej, Lucyna Dybiec - dyrektor Bursy Szkolnej w Starym Sączu, Elżbieta Gibas – nauczyciel w Zespole Szkół im. Władysława Orkana w Marcinkowicach, Renata Gierczyk – nauczyciel w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Starym Sączu, Kamil Głębocki – nauczyciel w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu, Elżbieta Górka – nauczyciel w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej, Małgorzata Klich – nauczyciel w Zespole Szkół im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu, Dorota Kulig-Marcisz - nauczyciel w Zespole Szkół im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu, Wiktoria Mól – nauczyciel w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Grybowie, Iwona Sikorska - dyrektor Zespołu Szkół im. Władysława Orkana w Marcinkowicach, Marek Sowa – nauczyciel w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju, Tomasz Walicki – dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Artura Grottgera w Grybowie, Małgorzata Wójs - wicedyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Sączu, Patrycja Zagórska – nauczyciel w Liceum Ogólnokształcącym im. Artura Grottgera w Grybowie.


W spotkaniu wzięli udział m.in.: starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec, który wraz ze starostą wręczał nagrody, wicestarosta Antoni Koszyk, Zofia Nika – członek Zarządu Powiatu, radni powiatowi, Bożena Mynarek – dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu. Nie zabrakło oczywiście dyrektorów szkół powiatowych oraz młodzieży, która wystąpiła w programie artystycznym.


Źródło: SPNS, fot. Maria Olszowska

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować