Pogoda - Sądeckie.pl

17

Dzisiaj jest: 17. 09. 2021 Do końca roku: 105 dni
Jakość Powietrza

Powiat Nowosądecki startuje z kolejną ogólnopolską kampanią promującą markę #Sądeckie

Powiat Nowosądecki startuje z kolejną ogólnopolską kampanią promującą markę #Sądeckie

W największych miastach w Polsce, na billboardach i citylightach można będzie zobaczyć hasła promujące kampanię „Złap %” oraz fotografie z najpiękniejszymi zakątkami Sądecczyzny. Ubiegłoroczna kampania zakończyła się sukcesem, a dziennie docieraliśmy nawet do 1,5 miliona odbiorców! Wszystko po to, aby na teren Sądecczyzny przyjeżdżało coraz więcej turystów.

Wiemy, że turyści po czasie zamknięcia i niemożności podróżowania, poszukują miejsc do letniego wypoczynku. Sądecczyzna jest otwarta dla wszystkich - mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. - Nasza kampania ma pomóc w promocji najciekawszych miejsc i atrakcji, ale także pomóc całej branży turystycznej. Akcja „Złap %” to bezpłatna promocja dla hoteli, pensjonatów i osób prowadzących kwatery agroturystyczne, a także dla branży gastronomicznej i osób oferujących różne atrakcje. Chcemy przypomnieć Polakom, że nasz #sądecki region jest bardzo atrakcyjny, przyjazny i smaczny, bogaty w wody mineralne, miody, zachwycający przyrodniczo i historycznie.

Jak to działa? Na hasło #OdkrywajSądeckie turysta będzie mógł otrzymać kilkuprocentową zniżkę na pobyt lub skorzystanie z atrakcji w naszym regionie. Dotyczy to oczywiście tylko tych miejsc, które zostały zgłoszone do kampanii. Trwa przygotowywanie bazy obiektów i atrakcji znajdujących się na terenie Powiatu Nowosądeckiego, które chcą się włączyć w akcję i proponują zniżki dla turystów. Taka informacja będzie udostępniana i promowana zarówno na stronie www.nowosadecki.pl, www.sadeckie.eu, a także w mediach społecznościowych – Facebook, Instagram. W praktyce, kiedy potencjalny turysta zainteresuje się billboardem/citylightem z kampanią „Złap %”, wchodzi na stronę internetową, gdzie zgromadzone są w jednym miejscu wszystkie obiekty biorące udział w akcji, co daje duże prawdopodobieństwo wyboru właśnie ich ze względu na oferowaną zniżkę.


Im więcej obiektów weźmie udział w akcji „Złap %”, tym większy sens będzie miało zorganizowanie ogólnopolskiej kampanii pod tym właśnie hasłem - dodaje starosta Marek Kwiatkowski. - Kampania promocyjna o takim wymiarze to spory wydatek, dlatego chętnych musi być co najmniej kilkudziesięciu. Mamy już zgłoszenia wielu hoteli, pensjonatów, kwater agroturystycznych i miejsc gastronomicznych. Czekamy na kolejne. Zachęcam do tego - to bezpłatna promocja w całej Polsce!


Realizatorem kampanii jest Biuro Promocji i Wspierania Organizacji Pozarządowych Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu. Kontakt: 018 41 41 831.


Można się zgłaszać do 11 czerwca 2021 r. Wypełniony formularz (pobierz ze strony: Masz hotel, pensjonat, agroturystykę, prowadzisz gastronomię lub oferujesz atrakcje turystyczne? Promuj się za darmo z #Sądeckie! | Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu (nowosadecki.pl) należy przesłać na adres: promocja@nowosadecki.pl


Tegoroczna kampania została wstępnie zaplanowana na lipiec.


Źródło: SPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować