Pożegnania z mundurem w gorlickiej Policji

W lutym br. po wielu latach służby z policyjnym mundurem pożegnało się kilku funkcjonariuszy gorlickiej Policji.

Pożegnania z mundurem w gorlickiej Policji

Na spotkaniu zorganizowanym w ubiegłym tygodniu w gorlickiej jednostce Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach mł. insp. Dorota Tokarz wraz z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach nadkom. Mariuszem Piotrowskim oraz zgromadzoną kadrą kierowniczą, funkcjonariuszami i pracownikami Policji pożegnała odchodzących na emeryturę policjantów.


Z mundurem pożegnali się: podinsp. Krzysztof Kasprzyk – Naczelnik Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach, nadkom. Artur Bajorek – Naczelnik Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach, asp. sztab. Paweł Dynda – Kierownik Referatu Wspomagającego Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach oraz st. asp. Elizeusz Florek – Detektyw Referatu Dochodzeniowo-Śledczego Wydziału Kryminalnego KPP w Gorlicach.


Miesiąc wcześniej z mundurem pożegnał się nadkom. Jarosław Rusiniak – Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach. Wręczając pamiątkowe listy Pani Komendant podziękowała wszystkim przechodzącym na emeryturę funkcjonariuszom za wielkie zaangażowanie, profesjonalizm i bardzo dobrą współpracę, jednocześnie życząc dobrego zdrowia, spełnienia wielu planów i zamierzeń na nowym etapie życia.


Źródło: KPPG

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować