Pogoda - Sądeckie.pl21

Dzisiaj jest: 21. 06. 2021
Do końca roku: 193 dni
Jakość Powietrza

Prace przy budowie mostu tymczasowego na rzece Kamienica idą zgodnie z planem

Prace przy budowie mostu tymczasowego na rzece Kamienica idą zgodnie z planem

Trwa budowa mostu tymczasowego na rzece Kamienica. Dzięki tej inwestycji skończą się utrudnienia dla Mieszkańców Nowego Sącza, Kamionki Wielkiej i Gminy Grybów. Prace idą zgodnie z planem i powinny zakończyć się na przełomie października i listopada.

 

Przyglądam się pracom przy budowie mostu tymczasowego dla Mieszkańców Nowego Sącza, Kamionki Wielkiej, Grybowa. To odciąży ruch, który jest prowadzony ul. Długoszowskiego, ul. Nawojowską. Prace postępują w dobrym tempie. Jeżeli pogoda dopisze to wkrótce będziemy mogli cieszyć się nowym tymczasowym mostem dla mieszkańców - powiedział prezydent.

Prace przy budowie mostu tymczasowego na rzece Kamienica idą zgodnie z planem Nowy Sącz Prace przy budowie mostu tymczasowego na rzece Kamienica idą zgodnie z planem Nowy Sącz Prace przy budowie mostu tymczasowego na rzece Kamienica idą zgodnie z planem Nowy Sącz Prace przy budowie mostu tymczasowego na rzece Kamienica idą zgodnie z planem Nowy Sącz Prace przy budowie mostu tymczasowego na rzece Kamienica idą zgodnie z planem Nowy Sącz Prace przy budowie mostu tymczasowego na rzece Kamienica idą zgodnie z planem Nowy Sącz Prace przy budowie mostu tymczasowego na rzece Kamienica idą zgodnie z planem Nowy Sącz Prace przy budowie mostu tymczasowego na rzece Kamienica idą zgodnie z planem Nowy Sącz

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować