Pogoda - Sądeckie.pl

30

Dzisiaj jest: 30. 11. 2021 Do końca roku: 31 dni
Jakość Powietrza:

Przegrana Sandecji w starciu z GKS-em Tychy

Przegrana Sandecji w starciu z GKS-em Tychy

W niedzielę 22 sierpnia drużyna Sandecji rozegrała wyjazdowe spotkanie z GKS-em Tychy. Mecz zakończył się przegraną podopiecznych Dariusza Dudka wynikiem 1:2. Jedną bramkę dla "Biało-Czarnych" zdobył Dawid Błanik 30'.

Szkoleniowiec zespołu Sandecji na pomeczowej konferencji prasowej stwierdził, że czuje niedosyt, bo "Biało-czarni" powinni zdobyć w Tychach przynajmniej jeden punkt.


Na pewno gratuluję Arturowi Derbinowi trzech punktów, bo dla niego były to bardzo ważne punkty. Z mojej strony, jeśli mogę wyrazić opinię, to chciałbym na obronę wyniku powiedzieć, że ktoś, kto układa ten terminarz, niech przyjdzie do szatni i powie, jak mamy grać, kiedy gramy niedziela, czwartek, praktycznie w piątek rano przyjeżdżamy i w niedzielę znowu gramy. Dwa dni różnicy w regeneracji na korzyść Tychów, kolejny raz dostajemy karnego, chciałbym, aby VAR był jak najszybciej, bo wtedy w takich sytuacjach można to logicznie wytłumaczyć. Biorę porażkę na siebie, chłopcy dali dzisiaj sto, sto dwadzieścia procent, dostaliśmy prezent w postaci pierwszej bramki, ale w drugiej połowie mieliśmy kilka sytuacji, kiedy mogliśmy strzelić gola. Być może zabrakło tej świeżości, regeneracji, ale niestety przegrywamy i walczymy dalej w kolejnych wyjazdowych meczach. Czekają nas wyjazdowe pojedynki cały czas, budujemy stadion, nie mamy gdzie grać i mam nadzieję, że jak najszybciej wrócimy na Kilińskiego. Jestem zadowolony z wyników, bo tych punktów trochę mamy na wyjazdach, aczkolwiek ta liga jest tak trudna, że każdy z każdym może wygrać, więc tutaj każdy punkt jest na wagę złota. Uważam, że powinniśmy tutaj zdobyć przynajmniej jeden punkt, niestety trzy punkty zostają w Tychach. Pracujemy, najbliższe spotkanie gramy za dwa tygodnie, trochę się zregenerujemy i przygotujemy do kolejnego meczu - powiedział po spotkaniu w Tychach Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Dawid Pietrzkiewicz - Jakub Wawszczyk (85' Kamil Słaby), Sebastian Rudol, Tomasz Boczek, Rafał Kobryń - Robert Janicki (61' Bartłomiej Kasprzak), Damir Šovšić, Michał Walski, Jakub Zych (77' Robert Prochownik), Dawid Błanik (77' Maciej Małkowski) - Dawid Wolny (61' Svetoslav Dikov).Sędziował Sylwester Rasmus (Toruń).


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować