17

Dzisiaj jest: 17. 05. 2022 Do końca roku: 228 dni
Jakość Powietrza:

Przegrana Sandecji z GKS-em Tychy

W sobotę 5 marca drużyna Sandecji rozegrała na własnym stadionie mecz z GKS-em Tychy. Spotkanie zakończyło się przegraną "Biało-Czarnych" wynikiem 2:3. Dwie bramki dla "Biało-Czarnych" zdobył z rzutów karnych Łukasz Zjawiński.

Szkoleniowiec zespołu Sandecji stwierdził na konferencji prasowej po spotkaniu z GKS-em Tychy, że ogromny wpływ na końcowy rezultat miały pierwsze minuty, w których rywal zdobył dwa gole.

Widzieliśmy mecz, w którym padło dużo bramek. Myślę, ze dla nas ten mecz chyba przegraliśmy w pierwszej połowie, w szóstej minucie przegrywaliśmy 0:2, bardzo trudno było się podnieść. Tracimy trzy bramki po stałych fragmentach gry i to mnie martwi, bo z Tychami poprzedni mecz po stałym fragmencie gry i rzucie karnym przegraliśmy 2:1. Dzisiaj do przerwy udało się doprowadzić do remisu, uczulałem zawodników na drugą połowę, aby wyszli bardziej skoncentrowani, szczególnie przy stałych fragmentach gry i gol samobójczy - to szczególnie boli. Dzisiaj po raz kolejny, u nas wieczór nie udany. Szkoda, bo po raz kolejny mamy szanse umocnić się w górze tabeli, a dzisiaj niestety tego nie dokonujemy. Musimy się przełamać na naszym stadionie, robimy wsystko żeby zwyciężać, czasem tak jak dzisiaj nie potrafimy przełożyć dobrej gry na lepszy wynik - powiedział szkoleniowiec zespołu, Dariusz Dudek.

Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Dawid Pietrzkiewicz - Dawid Szufryn, Sebastian Rudol (46' Tomasz Boczek), Kamil Słaby - Łukasz Kosakiewicz, Elhadji Maissa Fall, Damian Chmiel (46' Tomasz Nawotka), Damir Šovšić (55' Błażej Szczepanek), Bartłomiej Kasprzak (69' Damian Nowak) - Łukasz Zjawiński, Svetoslav Dikov (69' Gershon Koffie).