Pogoda - Sądeckie.pl26

Dzisiaj jest: 26. 02. 2021
Do końca roku: 308 dniPrzetarg na budowę nowego stadionu Sandecji ogłoszony

Przetarg na budowę nowego stadionu Sandecji ogłoszony

Prezydent Ludomir Handzel razem z radnym Jakubem Prokopowiczem i Krzysztofem Ziają oficjalnie poinformowali dziś o ogłoszeniu przetargu na budowę nowego stadionu Sandecji.

 

Dzisiaj zaakceptowałem ogłoszenie, które ma się pojawić w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Oczywiście później to do 5 dni ma być opublikowane zaproszenie do składania ofert. Później pojawi się specyfikacja wraz z wymogami i mam nadzieję, że w ten sposób również zapraszam inwestorów, wykonawców, którzy będą chcieli złożyć stosowne propozycje do składania ofert - mówił prezydent.

 

Termin składania ofert jest dosyć długi, bo przetarg jest duży.

To typowo unijny przetarg z długim terminem składania ofert. Będzie można to zrobić do 11 września do godziny 11:30. Pół godziny później nastąpi otwarcie ofert. Wszystko odbywa się za pomocą platformy zakupowej Nowosądeckiej Infrastruktury Komunalnej, spółki celowej, która powstała do budowy zarówno stadionu jak i nowej siedziby Urzędu Miasta – powiedział Ludomir Handzel.

 

W pierwszym etapie inwestycji planowana jest budowa stadionu, który pomieści 4500 miejsc tych podstawowych i ponad 275 miejsc dla gości, przyjezdnych. Nowy obiekt powinien być gotowy w ciągu dwóch lat.  

 

Poniżej wizualizacje nowego stadionu Sandecji.

         

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować