Pogoda - Sądeckie.pl

6

Dzisiaj jest: 06. 12. 2021 Do końca roku: 25 dni
Jakość Powietrza:

Przy Szkole Podstawowej w Miłkowej szykuje się inwestycja za blisko 4,8 mln zł

Przy Szkole Podstawowej w Miłkowej szykuje się inwestycja za blisko 4,8 mln zł

Firma z Łabowej wybuduje salę gimnastyczną przy Szkole Podstawowej w Miłkowej oraz przeprowadzi remont oraz przebudowę przyszkolnego boiska - taki jest skutek przetargu na realizację tej inwestycji. Koszty prac wyniosą prawie 4,8 miliona złotych.

Zainteresowanie przetargiem było bardzo małe. Poza firmą z Łabowej żadne inne przedsiębiorstwo nie złożyło swojej oferty. W związku z tym, że cena zaproponowana przez jedynego oferenta przekraczała nieco kwotę przeznaczoną na ten cel w budżecie gminy, przeprowadzono dodatkowe negocjację cenowe. W ich efekcie udało się obniżyć cenę do kwoty przyjętej przez zamawiającego. Oznacza to, że inwestycja kosztować będzie 4,765 mln zł.


Zwycięzca przetargu wybuduje salę gimnastyczną wraz z szatniami i pomieszczeniami sanitarnymi. Zgodnie z założeniami projektu obiekt stanie obok budynku szkoły i będzie dysponować boiskiem o wymiarach 12 m na 24 m oraz zapleczem szatniowo-sanitarnym. W ramach przetargu sala wyposażona zostanie także w sprzęt sportowy taki jak np. drabinki, kosze do koszykówki, słupki do gry w siatkówkę czy tablica elektroniczna do wyświetlania wyników.


Ponadto w ramach tej samej inwestycji firma z Łabowej wyremontuje i przebuduje istniejące boisko szkolne, które zyska nową nawierzchnię wraz z podbudową pola gry o wymiarach 17m na 30m. Boisko zostanie ogrodzone i oświetlone oraz wyposażone w system monitoringu. Na należącym do szkoły terenie zostanie także zamontowana siłownia plenerowa.


Zgodnie z przyjętym harmonogramem inwestycja powinna być gotowa w ciągu 16 miesięcy od podpisania umowy. 


Źródło: Gm. Korzenna, fot. ilustracyjna

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować