Pogoda - Sądeckie.pl28

Dzisiaj jest: 28. 02. 2021
Do końca roku: 306 dniPrzy ul. Armii Krajowej pojawiły się nowe miejsca parkingowe

Przy ul. Armii Krajowej pojawiły się nowe miejsca parkingowe

Zakończyły się prace związane z modernizacją parkingów przy ulicy Armii Krajowej.

 

To jedna z największych inwestycji Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w tym roku. Jej wartość to ponad 500 tys. zł. Łącznie powstało ponad 100 nowych miejsc parkingowych pomiędzy budynkami – Armii Krajowej 7-9, 3-7 i 1-3.

 

Udało się wybudować kilkadziesiąt miejsc parkingowych. Przed nami jeszcze remont zaniedbanego placu zabaw. Liczymy na pomoc Prezydenta – powiedział wiceprezes GSM Ryszard Jasiński.

 

Jestem na moim Osiedlu, tutaj się wychowałem i nauczyłem grać w piłkę. Nadal jestem członkiem GSM i będę wspierał zarówno Zarząd GSM jak i wszystkich mieszkańców. Myślę, że wspólnie rzeczywiście zrewitalizujemy tutaj ten plac zabaw. Nie wiem czy inwestycja w tym czy przyszłym roku. Zaczęliśmy już o tym rozmawiać i na pewno powstanie fajne miejsce dla naszych dzieciaków – powiedział prezydent.

Przy ul. Armii Krajowej pojawiły się nowe miejsca parkingowe Nowy Sącz Przy ul. Armii Krajowej pojawiły się nowe miejsca parkingowe Nowy Sącz Przy ul. Armii Krajowej pojawiły się nowe miejsca parkingowe Nowy Sącz Przy ul. Armii Krajowej pojawiły się nowe miejsca parkingowe Nowy Sącz Przy ul. Armii Krajowej pojawiły się nowe miejsca parkingowe Nowy Sącz Przy ul. Armii Krajowej pojawiły się nowe miejsca parkingowe Nowy Sącz

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować