Pogoda - Sądeckie.pl

16

Dzisiaj jest: 16. 10. 2021 Do końca roku: 76 dni
Jakość Powietrza:

Recital „Już nie zapomnisz mnie” w wykonaniu Tomasza Stockingera w MOK

Recital „Już nie zapomnisz mnie” w wykonaniu Tomasza Stockingera w MOK

Prezydent Miasta Nowego Sącza zaprasza na RECITAL „Już nie zapomnisz mnie” w wykonaniu Tomasza Stockingera, akompaniament: Stefan Gąsieniec.

Recital odbędzie się 19 lipca 2021, godz. 17:00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury przy Al. Wolności 23.


Bilety w cenie:
  • 40 zł normalny
  • 20 zł ulgowy z Kartą Nowosądeczanina www.mojakn.pl

Sprzedaż biletów na stronie MOK w Nowym Sączu oraz w sekretariacie MOK (pn. - pt. w godz. 8:00 - 16:00)
tel. 500 23 11 23 biuro@mok.nowysacz.pl


Opis programu:

Romantyczne i zadziorne, melancholijne i komiczne - piosenki autorstwa legend polskiej literatury muzycznej: Hemara, Tuwima, Warsa, Petersburskiego.


Piękne wspomnienie dwudziestolecia międzywojennego w muzyce i słowie - w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego.


To hołd gwiazdom kina przedwojennego taki jak m.in Eugeniusz Bodo, Aleksander Żabczyński, Antoni Fertner i inni w wiązance piosenek, w rytmie walca i tanga przy akompaniamencie pianisty, jak za dawnych, dobrych lat.

***

Tomasz Stockinger ukończył PWST w Warszawie w 1978 r., od tego czasu nieprzerwanie związany z teatrem, kinem, telewizją, a także estradą jest dziś jednym z najbardziej rozpoznawanych polskich aktorów. Syn znanego aktora Andrzeja Stockingera kontynuuje również rodzinne muzyczne tradycje.


W 2005 r. nagrał solową płytę z Polskim Radiem pt. "Melodią wracasz do mnie". Karierę teatralną zaczął w T. Dramatycznym pod dyr. G. Holoubka, później współpracował z innymi warszawskim teatrami: Kwadrat, Scena Prezentacje, Syrena, Roma i Komedia.


Najważniejsze filmy: Sto koni..., Bołdyn, Znachor, Lata 20te,30te..., seriale: Dom, Rycerze i rabusie, Pogranicze w ogniu, Zespół adwokacki i Klan, który w tym roku wszedł w 20ty rok emisji. Obecnie aktor występuje w warszawskiej Kamienicy, goszcząc też na wielu innych polskich scenach w repertuarze teatralnym i muzycznym.Źródło: UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować