Pogoda - Sądeckie.pl

28

Dzisiaj jest: 28. 11. 2021 Do końca roku: 33 dni
Jakość Powietrza:

Remonty w ZSP w Krynicy-Zdroju

Remonty w ZSP w Krynicy-Zdroju

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju trwają przygotowania do uruchomienia nowych kierunków. Właśnie dlatego powstaje pracownia logistyczna i matematyczno-geograficzna. Remonty są prowadzone dzięki środkom pozyskanym z budżetu Powiatu.

Modernizujemy też klasopracownię biologiczno-chemiczną przeznaczoną dla liceum psychologicznego i medyczno-ratowniczego – mówi Maria Aleksandra-Pisz, dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju. – Zależy nam na tym, aby nasi uczniowie mieli komfortowe warunki do nauki. Budynek naszej szkoły jest jednym z najnowocześniejszych w Powiecie Nowosądeckim. Cały czas go jednak doposażamy i modernizujemy. Postęp technologiczny jest bardzo duży i uczniowie muszą mieć dostęp do najnowszych technologii. My im to zapewniamy.


W szkole jest też na bieżąco rozbudowywana sieć informatyczna.


Mamy do dyspozycji serwer, który pozwala powadzić zdalne zajęcia praktyczne. Oczywiście doposażyliśmy również pracownie informatyczne i zawodowe w nowe komputery - dodaje dyrektor Maria Aleksander-Pisz. - W planach jest również kompleksowy remont i modernizacja sali gimnastycznej.


Źródło: SPNS, fot. ZSP Krynica-Zdrój

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować