Rożnów wkrótce zyska nową strefę rekreacji. Plany Gminy Gródek nad Dunajcem
Wójt gminy Gródek nad Dunajcem, Jarosław Baziak, zaprezentował ambitny projekt zagospodarowania części żwirowni w Rożnowie. Wspólnie z zespołem, prowadzi prace nad stworzeniem nowej atrakcji turystycznej, która ma stać się strefą wypoczynku i rekreacji, dostępną zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.
„Gmina Gródek nad Dunajcem musi być otwarta na innowacyjne pomysły, by w pełni wykorzystać swój potencjał turystyczny” – podkreśla wójt. Celem projektu jest nie tylko stworzenie przestrzeni do relaksu, ale także przyciągnięcie nowych odwiedzających, co ma pozytywnie wpłynąć na rozwój lokalnej gospodarki.
W najbliższych miesiącach władze gminy planują intensywne poszukiwania odpowiednich programów dotacyjnych, które umożliwią pozyskanie funduszy na realizację przedsięwzięcia. Jednocześnie, równolegle realizowane są inne projekty, o których mieszkańcy będą informowani na bieżąco.
Przyszłość gminy Gródek nad Dunajcem jawi się w świetle ambitnych planów i zaangażowania w rozwój turystyki oraz infrastruktury rekreacyjnej.
Źródło: Fot. Wójt Jarosław Baziak
Komentarze