Rozpoczyna się piąta edycja plebiscytu internetowego pn. „Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego”

Rozpoczyna się piąta edycja plebiscytu internetowego pn. „Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego”. Jego celem jest wybranie miejsca lub obiektu, które cieszą się największą popularnością wśród mieszkańców powiatu i osób wędrujących po Beskidzie Wyspowym i Gorcach.

Rozpoczyna się piąta edycja plebiscytu internetowego pn. „Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego”

Powiat Limanowski słynie z licznych atrakcji turystycznych zarówno związanych z przyrodą jak i zabytkami architektury. Rozpoczynając letni sezon turystyczny organizatorzy zapraszają do udziału w plebiscycie i  zachęcają do zgłaszania propozycji miejsc, obiektów i atrakcji turystycznych, które wyróżniają Beskid Wyspowy i Gorce.

Plebiscyt składa się z dwóch etapów. W pierwszym, za pomocą formularza zgłoszeniowego, przyjmowane są propozycje. Trwa on do 11 sierpnia 2024 r. Następnie zostanie  opublikowana lista propozycji, na którą internauci będą mogli oddawać głosy. Wyniki poznamy we wrześniu. Zwycięzca zostanie uhonorowany statuetką. Przypominamy, że laureaci poprzednich edycji plebiscytu nie będą uwzględniani w tegorocznym głosowaniu.

Formularz dostępny jest tutaj.

Laureatami poprzednich edycji plebiscytu są:

Zagórzańska Izba Regionalna przy siedzibie Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego w Mszanie Dolnej – 2023

Baza Szkoleniowo-Wypoczynkowa Lubogoszcz – 2022

Ścieżka Dydaktyczno – Przyrodnicza na górze Paproć – 2021

Cisowy Dział w Gminie Łukowica – 2020

Źródło: Powiat Limanowski

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować