Rozrywkowo w Krynicy-Zdroju

Rozrywkowo w Krynicy-Zdroju

W Krynicy-Zdroju szykuje się bardzo rozrywkowa druga połowa listopada.

 

16 listopada w Hali Lodowej MOSIR na ul. Park Sportowy 5, odbędzie się VI Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja na Lodzie Czerkawski Cup 2020. W programie m.in. Ceremonia otwarcia, Runda eliminacyjna, Trening z Mariuszem Czerkawskim, Runda finałowa oraz Ceremonia zakończenia. Wstęp wolny.

 

18 listopada w Czytelni Biblioteki Publicznej na Al. Inż. L. Nowotarskiego 1, odbędą się dwa spotkania. Pierwsze zatytułowane "Pogaduchy" oraz prelekcja "W 100-lecie Niepodległości z kolekcjonerskich zbiorów Ryszarda Kruka", a drugie autorskie z pisarzem i reportażystą Wojciechem Jagielskim. Na oba wydarzenia wstęp wolny.

 

W dniach 28 .11-30.11.2019, w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego odbędzie się VII Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury, który zakończy się Koncertem Laureatów (Wstęp płatny).

 

30 listopada z okazji Andrzejek, w Pijalni Głównej odbędzie się spektakl ChillOut Wibes - Circus of Magic. Wstęp płatny.

 

Do 30 listopada w Galerii Sztuki "Siedlisko" na ul. Piłsudskiego 19 można oglądać wystawę pt. "Jan Kiepura 1902-1966 Chłopak z Sosnowca, który podbił świat".

 

Szczegóły na plakacie. Przypominamy, że organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany programu.

 

 

Źródło i Fot. Urząd Miejski w Krynicy-Zdroju

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować