Pogoda - Sądeckie.pl15

Dzisiaj jest: 15. 06. 2021
Do końca roku: 199 dni
Jakość Powietrza

Pałac Młodzieży. Zmiany w kalendarzu sierpniowych imprez

Pałac Młodzieży. Zmiany w kalendarzu sierpniowych imprez

Od soboty miasto Nowy Sącz znajduje się w czerwonej strefie i obowiązują dodatkowe obostrzenia. Spowodowało to znaczące zmiany w kalendarzu planowanych na drugą połowę sierpnia imprez Pałacu Młodzieży.

 

W trosce o bezpieczeństwo uczestników i organizatorów została podjęta decyzja o odwołaniu: 

  • I Turnieju Szachowego o Puchar Prezydenta Nowego Sącza
  • Dnia Otwartego Pałacu Młodzieży i Koncertu podopiecznych placówki, który miał się odbyć 29 sierpnia.

 

Jeśli chodzi o konkurs „Latawce, dmuchawce”. to prace można przynosić do Pałacu Młodzieży do 18 sierpnia do godz. 13.00. Zostaną one przekazane do Galerii wraz z wystawą poplenerową. Jury konkursowe zbierze się 19 sierpnia.

 

Wyniki konkursu będą opublikowane na stronie internetowej www.palacmlodziezy.pl w dniu 20 sierpnia, a wręczenie nagród odbędzie się w dniu 26 sierpnia o godz. 11.00 w Galerii Dziecięcej Pałacu Młodzieży.

 

Zaplanowane na ten dzień wręczenie nagród w konkursie „Gramy ONLINE” odbędzie się 25 sierpnia o godz. 9.00 w Pałacu Młodzieży, a laureaci konkursu „Latawce, dmuchawce” odbiorą swoje nagrody w dniu 26 sierpnia o godz. 11.00 do Galerii Dziecięcej Pałacu Młodzieży.

 

Są też i dobre informacje. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami 25 sierpnia o godz. 10.00 w Pałacu Młodzieży odbędą się finałowe przesłuchania do konkursu „Lachowskie śpiewanie”. Zgłoszenia można nadsyłać jeszcze do 17 sierpnia.

 

UWAGA! Wydarzenie, dla bezpieczeństwa jego uczestników i organizatorów, odbędzie się w pełnym rygorze sanitarnym. Dlatego prosimy o stosowanie się do wszelkich zaleceń związanych z naszym bezpieczeństwem epidemicznym, w tym do zapewnienia we własnym zakresie maseczek i jednorazowych rękawiczek. Na terenie placówki dostępne będą także płyny dezynfekcyjne.

 

Szczegółowe informacje i instrukcje zostaną opublikowane na kilka dni przed finałem na stronie internetowej Pałacu Młodzieży, a także przekazane przez organizatorów przed rozpoczęciem przesłuchań w dniu finału.

 

Źródło: PM

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować