Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 03. 2021
Do końca roku: 299 dniRusza 14. edycja Wojewódzkiego Konkursu Piosenki „Anielska nutka”

Rusza 14. edycja  Wojewódzkiego Konkursu Piosenki „Anielska nutka”

Pałac Młodzieży w Nowym Sączu rusza z 14. edycją Wojewódzkiego Konkursu Piosenki „Anielska nutka”. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 4 grudnia.

 

Konkurs, który na trwale wpisał się w małopolski kalendarz wydarzeń kulturalnych, gromadzi co roku liczną grupę solistek i solistów – ponad 120 uczestników. Skierowany jest do osób w wieku 7-19 lat, których zadaniem jest przygotowanie piosenki o tematyce bożonarodzeniowej. Piosenki mogą być wykonane a capella lub do podkładu muzycznego. Nowością jest dopuszczenie do udziału duetów w dwóch kategoriach wiekowych:

duety – młodzież w wieku 13 – 15 lat
duety – młodzież w wieku 16 – 19 lat

 

Przesłuchania uczestników odbędą się 10 grudnia 2020 r. (czwartek) o godzinie 9:00 w Galerii im. Stanisława Szafrana Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu. W przypadku dużej liczby uczestników, przesłuchania konkursowe zostaną rozłożone na dwa dni.

 

Konkurs Piosenki „Anielska Nutka” realizowany jest w ramach Wojewódzkiego Przeglądu Działań Artystycznych „Pod Skrzydłami Anioła”. Celem konkursu jest przede wszystkim rozwijanie umiejętności muzycznych i wymiana doświadczeń wokalnych, a także popularyzacja pastorałek i piosenek bożonarodzeniowych i podtrzymywanie świątecznych tradycji.

 

Regulamin oraz formularz zgłoszenia na stronie PAŁACU MŁODZIEŹY

 

Wszelkich informacji udziela koordynator:

Urszula Baziak, u.baziak@palacmlodziezy.pl
Pałac Młodzieży, ul. Rynek 14, 33-300 Nowy Sącz

tel. 18 442-26-49

 

Źródło i fot.: Pałac Młodzieży

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować