Pogoda - Sądeckie.pl19

Dzisiaj jest: 19. 04. 2021
Do końca roku: 256 dni
Jakość Powietrza

Rusza kompleksowy remont Al. Piłsudskiego. Od 28 października pojawią się utrudnienia w ruchu

Rusza kompleksowy remont Al. Piłsudskiego. Od 28 października pojawią się utrudnienia w ruchu

Prezydent Ludomir Handzel podpisał umowę na kompleksowy remont Alei Piłsudskiego. Wyremontowany zostanie ponad 3 kilometrowy odcinek od ul. 1 Brygady do wiaduktu kolejowego. Prace zakończą się jeszcze w tym roku.

 

Ofensywa w Nowym Sączu nie zwalnia. Inwestujemy cały czas. Właśnie podpisałem umowę na kompleksowy remont Al. Piłsudskiego. To ponad 3 km odcinek od ul. 1 Brygady do wiaduktu kolejowego. Bardzo się cieszę, że to kolejna inwestycja na liście w 2020 roku. Nareszcie wyprowadzimy ruch w kierunku Krynicy, Muszyny, Nawojowej, bez strachu o nasze zawieszenia. Podniesie się komfort jazdy, bezpieczeństwo, ale także spadnie ilość decybeli w trakcie tego ruchu. Przepraszam za to, że przez pewien czas będą utrudnienia, ale narzuciłem termin do końca roku zakończenia tych prac. Mam nadzieję, że mieszkańcy będą zadowoleni, że Nowy Sącz zyskuje coraz lepszą infrastrukturę drogową - powiedział prezydent.

 

W związku z pierwszym etapem kompleksowego remontu Al. Piłsudskiego, od 28 października ruch w obydwu kierunkach będzie odbywał się po pasie w kierunku do Krakowa, przejazd na pas wspólny w obrębie skrzyżowań, /ruch dwukierunkowy od skrzyżowania z ul. Kamienną do skrzyżowania z ul. Wiśniowieckiego przejazd przez pas zieleni na wysokości Merkury Market, Auchan/.

 

Należy stosować się do oznakowania poziomego i pionowego oraz zachować bezpieczną jazdę.

Źródło i Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować