Pogoda - Sądeckie.pl

30

Dzisiaj jest: 30. 11. 2021 Do końca roku: 31 dni
Jakość Powietrza:

Ruszył nabór do Plebiscytu "Mikro Firma za rogiem 2022"

Ruszył nabór do Plebiscytu "Mikro Firma za rogiem 2022"

WUP w Krakowie zachęca do zgłaszania ulubionych przedsiębiorców do Plebiscytu „Mikro Firma za rogiem 2022".

Do udziału w Plebiscycie należy zgłaszać przedsiębiorców:

  • zatrudniających mniej niż 10 pracowników,
  • posiadających siedzibę lub miejsce prowadzenia działalności w Małopolsce,
  • charakteryzujących się marką, produktem lub usługą pod względem jakości wyróżniającą się na rynku w ocenie klientów,
  • umiejętnie przezwyciężających kryzysy i trudności związane również z pandemią COVID-19.

WUP zaprasza do zgłaszania kandydatów:
  • wybierz przedsiębiorcę działającego na terenie województwa małopolskiego np. sprzedawcę, rękodzielnika, cukiernika, artystę, osobę lub firmę, z której pracy skorzystałeś lub korzystasz i której usługi możesz polecić,
  • napisz kilka zdań o firmie i dlaczego typujesz ją do udziału w Plebiscycie,
  • zrób trzy zdjęcia firmy - za zgodą przedsiębiorcy, służące do jej prezentacji,
  • weź udział w głosowaniu,

Zgłoszenia kandydatów mają charakter otwarty – mogą być dokonywane przez każdą pełnoletnią osobę po uzyskaniu zgody zgłaszanego przedsiębiorcy. Zgłoszenie kandydatury następuje wyłącznie poprzez formularz, stanowiący załącznik do regulaminu plebiscytu (załączniki do pobrania tutaj).


Do zgłoszenia należy dołączyć trzy zdjęcia, będące prezentacją firmy w głosowaniu. Zdjęcia zgłaszający może wykonać samodzielnie, np. telefonem, oczywiście za zgodą zgłaszanego.


Formularz zgłoszeniowy należy przesłać mailowo na adres: promocja@wup-krakow.pl w tytule wiadomości wpisując: Plebiscyt „Mikro Firma za rogiem 2022" lub listownie na adres: Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Plac na Stawach 1, 30-107 Kraków, dopisując na kopercie - Plebiscyt „Mikro Firma za rogiem 2022".


Do wniosku należy dołączyć wypełnione i podpisane oświadczenie kandydata, stanowiące załącznik nr 2 do regulaminu plebiscytu, oświadczenie osoby zgłaszającej, stanowiącej załącznik nr 3 regulaminu plebiscytu. Osoby składające wnioski listownie, zobowiązane są do przesłania zdjęć mailem na adres: promocja@wup-krakow.pl z podaniem informacji o kandydacie.


Zgłoszenie należy przesłać do 19 listopada br.


Na kandydatury zakwalifikowane do II etapu Plebiscytu będzie można głosować internetowo od 24 listopada do 15 grudnia 2021 roku.


Nagrodą dla zwycięzcy Plebiscytu „Mikro Firma za rogiem 2022" będzie statuetka oraz prawo do używania tytułu „Laureat Plebiscytu Mikro Firma za rogiem 2022".


Plebiscyt odbywa się w ramach Konkursu „Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2022". Organizatorem jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.


Źródło: WUP Kraków

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować