Sądeccy policjanci zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Ogólnopolskim Turnieju BRD oraz Motoryzacyjnym. Zgłoszenia do 15 kwietnia

Sadeccy policjanci zapraszają dzieci i młodzież do udziału w kolejnych edycjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym oraz Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Sądeccy policjanci zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Ogólnopolskim Turnieju BRD oraz Motoryzacyjnym. Zgłoszenia do 15 kwietnia

Terminy Powiatowych Eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych, szkół specjalnych oraz specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych z terenu Miasta Nowego Sącza i Powiatu nowosądeckiego:

  • 22 kwietnia 2024 roku /poniedziałek/ GRUPA I (rocznik 2012 i młodsi),
  • 23 kwietnia 2024 roku /wtorek/ GRUPA II oraz GRUPA III.

Termin Powiatowych Eliminacji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Miasta Nowego Sącza i Powiatu nowosądeckiego:

  • 24 kwietnia 2024 roku /środa/.

Z uwagi na konieczność ubezpieczenia uczestników turnieju zgłoszenia drużyn przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do 15 kwietnia 2024 roku do godz. 15:00, pod numerem faksu 47 833 42 63 lub e-mail: sekretariat.wrd@nowy-sacz.policja.gov.pl. Zgłoszenia nadesłane po tym terminie nie będą przyjmowane. Informacje na temat zgłoszeń udzielane są w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu, nr tel. 47 833 42 45.

Eliminacje powiatowe zostaną przeprowadzone w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Tańskiego, przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu. Rejestracja drużyn w każdym dniu turniejów w godzinach 8:00 do 9:00.

Przypominamy o obowiązku posiadania ze sobą wszystkich dokumentów określonych w regulaminie, zachęcamy do przeprowadzenia eliminacji klasowych lub szkolnych, a także prosimy o uważną lekturę aktualnych regulaminów, które dostępne są na stronie Polskiego Związku Motorowego:

https://pzm.pl/bezpieczenstwo-ruchu-drogowego-turnieje/turnieje

Źródło: KMPNS


Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować