Sądecka Biblioteka Publiczna otwiera Dyskusyjny Klub Książki dla Młodzieży

Dyskusyjny Klub Książki to projekt realizowany pod honorowym patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. To spotkania, podczas których można swobodnie rozmawiać o wspólnie czytanych książkach, jak również o indywidualnych preferencjach czytelniczych.

Sądecka Biblioteka Publiczna otwiera Dyskusyjny Klub Książki dla Młodzieży

Klubowicze wymieniają swoje spostrzeżenia i dzielą się refleksjami, prowadzą pogawędkę o pisarzach, nowościach wydawniczych, gatunkach literackich i nie tylko. Spotkania nie mają ściśle określonej formy, są otwarte dla wszystkich i każdy jest tu mile widziany.


Do tej pory w sądeckiej bibliotece działał Dyskusyjny Klub Książki dla dwóch grup wiekowych: dzieci i dorosłych. Teraz placówka OTWIERA DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI DLA MŁODZIEŻY! Podczas spotkań można świetnie się bawić – to doskonała okazja do poznania nowych ludzi, nowy sposób spędzania czasu wolnego, a przy okazji możliwość poznania nowych autorów i książek.


Pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży już w najbliższy czwartek (13.07.2023) o godz. 17:00 w letnich ogródkach na płycie nowosądeckiego Rynku. Będą rozmowy o nagrodach literackich i nie tylko…


Masz jakieś pytania? Zadzwoń do Działu Promocji: tel. 18 443-87-52, wew. 29 lub napisz wiadomość: promocja@sbp.nowysacz.pl. Możesz także napisać wiadomość na naszym bibliotecznym profilu FB lub Instagram.


Źródło: SBP

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować