Pogoda - Sądeckie.pl14

Dzisiaj jest: 14. 04. 2021
Do końca roku: 261 dni
Jakość Powietrza

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konkursach fotograficznych

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konkursach fotograficznych

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konkursach fotograficznych, w których na uczestników i laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

 

Miłośnicy fotografii mogą zgłaszać prace w dwóch aktualnych konkursach:

  • „Święta z książką” to konkurs i świąteczna zabawa, polegająca na uchwyceniu w kadrze chwili czytania i świątecznego czaru. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia z książką w scenerii Świąt Bożego Narodzenia, umieszczeniu konkursowej fotografii w komentarzu posta ogłaszającego konkurs na bibliotecznym profilu FB oraz zdobyciu jak największych ilości pozytywnych reakcji pod zgłoszoną na konkurs fotografią. Zdjęcia można zamieszczać do 27 grudnia. Na uczestników i zwycięzców czekają nagrody książkowe. Szczegóły w regulaminie na stronie:

https://sbp.nowysacz.pl/admin-inf/wp-content/uploads/2020/12/Regulamin-konkursu-%C5%9AWI%C4%98TA-Z-KSI%C4%84%C5%BBK%C4%84.pdf

  • „Nowy Sącz w obiektywie” - organizowany od lat konkurs na fotografię ukazującą nasze miasto i wydarzenia w nim się odbywające. Prace konkursowe można zgłaszać do 5 stycznia przyszłego roku. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas otwarcia wystawy „Tak było. Nowy Sącz 2020”. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Szczegóły w regulaminie na stronie:

https://sbp.nowysacz.pl/admin-inf/wp-content/uploads/2020/11/Konkurs-Fotograficzny-2020.pdf

 

Źródło: UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować