Rozpoczęła się sprzedaż biletów na Sądecką Jesień Kulturalną 2021

W piątek 16 kwietnia rozpoczęła się sprzedaż biletów na Sądecką Jesień Kulturalną 2021 w bezpiecznym i transparentnym systemie on-line, dostępnym na stronie www.mok.nowysacz.pl/repertuar/.

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na Sądecką Jesień Kulturalną 2021

Bilety na poszczególne wydarzenia będą udostępniane stopniowo, tak aby każdy mógł komfortowo i bez konieczności stania w kolejkach zaplanować swój udział w jak największej ilości atrakcji.


Od 10 września do 3 października Sądeczanie będą mogli skorzystać z niezwykle bogatej oferty spektakli teatralnych, koncertów i wystaw prezentowanych w Miejskim Ośrodku Kultury, Amfiteatrze w Parku Strzeleckim i Nowosądeckiej Małej Galerii.


Pomimo pandemii, optymistycznie patrzymy w przyszłość. Przed nami bardzo duże wydarzenie. Już teraz rozpoczynamy sprzedaż biletów, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wystarczy, że przynajmniej połowa miejsc na widowni będzie dostępna. W puli mamy 20 tysięcy biletów, do kupienia przez Internet – powiedział prezydent Ludomir Handzel.


Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Benedykt Polański zaprezentował program tegorocznej edycji Sądeckiej Jesieni Kulturalnej. W pierwszej kolejności MOK przygotował bilety na 11 spektakli:Więcej informacji oraz szczegółowy program SJK na oficjalnej stronie Sądeckiej Jesieni Kulturalnej:
www.sadeckajesienkulturalna.pl


Źródło: UMNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować