Pogoda - Sądeckie.pl15

Dzisiaj jest: 15. 06. 2021
Do końca roku: 199 dni
Jakość Powietrza

Sądecka Jesień Kulturalna przeniesiona na przyszły rok

Sądecka Jesień Kulturalna przeniesiona na przyszły rok

Z uwagi na to iż miasto Nowy Sącz dalej pozostaje w czerwonej strefie, prezydent Ludomir Handzel podjął decyzję o przeniesieniu Sądeckiej Jesieni Kulturalnej na przyszły rok, o czym poinformował w mediach społecznościowych.

 

Wczoraj w Nowym Sączu 2 nowe osoby zakażone, przedwczoraj 4, w środę 2 – razem przez ostatnie 3 dni - 8 osób na 80 000 mieszkańców.

W tym samym czasie 60 ozdrowieńców, ale mimo to lądujemy w „maseczkowej” strefie czerwonej…. Z pełnym zakazem imprez kulturalnych. W poniedziałek wystąpię oficjalnie do Ministra Zdrowia z prośbą o dogłębne przeanalizowanie sytuacji w naszym mieście!

Przygotowaliśmy dla Państwa imprezę, której jeszcze w Nowym Sączu nie było – Sądecką Jesień Kulturalną – 40 spektakli teatralnych i 14 koncertów. To co było dla mnie ważne – i do tej pory nieosiągalne - to transparentny system sprzedaży biletów – przygotowanych było dla Sądeczan 14 000 wejściówek! Budżet imprezy przekracza 1,2 mln złotych, więc trudna decyzja musiała nadejść. Nie wyobrażam sobie by Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka czy Krzysztof Cugowski występowali przy … pustej sali.

Polityka jest nieprzewidywalna stąd podjąłem trudna decyzję o przełożeniu na rok następny Sądeckiej Jesieni Kulturalnej - czytamy na profili facebookowym prezydenta.

 

Z kolei poniżej treść listu do mieszkańców.

List: Fb Prezydent Ludomir Handzel

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować