Pogoda - Sądeckie.pl14

Dzisiaj jest: 14. 04. 2021
Do końca roku: 261 dni
Jakość Powietrza

Sądeckie Pogotowie Ratunkowe: będzie remont kolejnego budynku garażowego

Sądeckie Pogotowie Ratunkowe: będzie remont kolejnego budynku garażowego

W najbliższym czasie rozpoczną się prace przy remoncie dużego budynku garażowego znajdującego się na terenie Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego.

Jeden tego typu obiekt został już wyremontowany w ubiegłym roku – mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. - Cieszy nas, że po wielu latach udało się zmodernizować duży budynek garażowy - miejsce bardzo zaniedbane. Zrobiliśmy to pomimo niesprzyjających warunków - pandemii i lockdownu. Koszt remontu tego budynku to ponad dwieście tysięcy złotych.


Te prace to kontynuacja założeń Programu naprawczego wdrożonego w Pogotowiu w 2019 roku po objęciu funkcji dyrektora przez Bożenę Hudzik.


Na ten rok zaplanowaliśmy remont kolejnego obiektu garażowego. Składa się on z kilku pomieszczeń, w których znajdują się między innymi stare instalacje oraz zdewastowane ściany i podłogi. Sporo do życzenia pozostawia również dach. Mam nadzieję, że poradzimy sobie również z tym remontem, tym bardziej, ze wykonujemy go ze środków własnych - dodaje Bożena Hudzik, dyrektor Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego. - Remont budynku to koszt około 250 tysięcy złotych.


W planach jest również remont myjni (około 100 tysięcy złotych), a w najbliższych latach konieczna będzie wymiana ogrodzenia wokół całego terenu zajmowanego przez Pogotowie oraz wymiana nawierzchni placu manewrowego.


Źródło: SPNS, fot. Maria Olszowska

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować