Pogoda Nowy Sącz

9

Dzisiaj jest: 09. 08. 2022 Dni od początku roku: 220 Dni do końca roku: 144
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Sandecja ma nowego wiceprezesa i dyrektora sportowego

Sandecja ma nowego wiceprezesa i dyrektora sportowego

Znany z boisk Ekstraklasy Łukasz Skrzyński został nowym wiceprezesem naszego klubu, jednocześnie będzie pełnił funkcję dyrektora sportowego.

Łukasz Skrzyński urodził się 31 stycznia 1978 roku w Skawinie. Przygodę z piłką nożną rozpoczął w Wiśle Kraków, gdzie dwa razy sięgnął po tytuł Mistrza Polski Juniorów. Jako 19-latek zadebiutował w Pucharze UEFA, po czym został w rundzie wiosennej sezonu 1998/1999 został wypożyczony do Cracovii Kraków. Następnie reprezentował kielecką Koronę oraz Proszowiankę Proszowice.


W 2002 roku powrócił do Cracovii, z drużyną "Pasów" wywalczył dwa awanse i w 2004 roku zadebiutował na poziomie Ekstraklasy. Po kilku latach spędzonych w Krakowie Łukasz Skrzyński przeniósł się do Polonii Warszawa, a następnie Zawiszy Bydgoszcz, gdzie po rozgrywkach 2013/2014 zakończył karierę, zostając dyrektorem sportowym w Zawiszy. Łącznie na boiskach Ekstraklasy nowy wiceprezes "Biało-Czarnych" rozegrał 149 spotkań, zdobywając w nich trzy bramki.


Bagaż boiskowych doświadczeń zebranych na boiskach Ekstraklasy sprawia, że Łukasz z pewnością szybko złapie dobry kontakt ze sztabem szkoleniowym oraz zawodnikami. To bardzo ważna kwestia, że nowy wiceprezes i zarazem dyrektor sportowy zna "zapach szatni", co ułatwi pracę i sprawi, że współpraca z drużyną będzie układała się wzorowo - powiedział p.o. prezesa MKS Sandecja S.A. Łukasz Morawski.


Źródło: MKS Sandecja

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować