Pogoda - Sądeckie.pl

17

Dzisiaj jest: 17. 09. 2021 Do końca roku: 105 dni
Jakość Powietrza

Sandecja przegrywa ostatni mecz ligowy w sezonie 2020/2021

Sandecja przegrywa ostatni mecz ligowy w sezonie 2020/2021

W niedzielę 13 czerwca drużyna Sandecji rozegrała w Łęcznej ostatni mecz ligowy w sezonie 2020/2021. Jej rywalem był tamtejszy Górnik.

Spotkanie zakończyło się przegraną "Biało-Czarnych" wynikiem 0:3.  Tym samym rozgrywki Fortuna I ligi podopieczni Dariusza Dudka kończą na dziewiątym miejscu.


Po ostatnim meczu z Górnikiem Łęczna trener "Biało-Czarnych" Dariusz Dudek podsumował w kilku zdaniach kończące się rozgrywki i powoli koncentruje się na nowym sezonie, który według niego będzie znacznie trudniejszy.


W pierwszej kolejności chciałbym podziękować swoim zawodnikom za cały sezon, wykonali dużą pracę i na pewno cieszymy się z tego, że utrzymaliśmy się w I lidze. Dzisiaj jest taki dzień, w którym trzeba to wszystko podsumować, rozliczyć. Myślę, że przyszły sezon będzie zdecydowanie trudniejszy, mówię o tym, że trzy zespoły będą spadać z tej ligi i nie będzie tak łatwo o utrzymanie. Musimy się zastanowić nad tym, co chcemy zrobić w przyszłym sezonie, mówię tu o Sandecji, bo ten sezon był łatwiejszy. Myślę, że Pro Junior System, w którym odgrywamy znaczącą rolę to fajna rzecz, bo prawdopodobnie skończymy na drugim miejscu, to jest plus, wprowadziliśmy dużo młodzieży, utrzymaliśmy się w miarę szybko. Ta runda była udana dla naszego klubu, naszego zespołu, ale jeżeli dzisiaj kończymy, to na pewno musimy się zastanowić czego chcemy i o co będziemy grać w przyszłym sezonie. Jeśli chcemy grać o coś więcej, to muszą być transfery, muszą być wzmocnienia, bo będzie zdecydowanie trudniej w przyszłej rundzie. Usiądziemy na spokojnie z Prezesem i będziemy rozmawiać, co dalej się wydarzy w naszym klubie. Chciałbym podziękować również wszystkim pracownikom naszego klubu, bo bardzo dużo pracy włożyli w końcowy sukces i za to dziękuję, pozdrawiam i do zobaczenia w następnym sezonie - powiedział po ostatnim meczu sezonu, Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Szymon Tokarz - Daniel Dziwniel, Tomasz Boczek (75' Wiktor Żołądź), Wojciech Hajda, Adrian Basta - Damir Šovšić (77' Maciej Małkowski), Michał Walski, Jan Kuźma, Damian Chmiel (75' Jakub Zych), Dawid Błanik (89' Igor Maślanka) - Robert Prochownik.


Sędziował Daniel Kruczyński (Żywiec).


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować