Pogoda - Sądeckie.pl21

Dzisiaj jest: 21. 06. 2021
Do końca roku: 193 dni
Jakość Powietrza

Sandecja przegrywa z Widzewem Łódź 1:2

Sandecja przegrywa z Widzewem Łódź 1:2

W piątek 9 października drużyna Sandecji rozegrała w Łodzi wyjazdowy mecz w ramach 8. kolejki Fortuna 1 Ligi, z czterokrotnym Mistrzem Polski, Widzewem Łódź.

 

Niestety podopieczni Tomasza Mandrysza wracają bez punktów przygrywając 1:2. Jedną bramkę dla "Biało-Czarnych" zdobył w 52 minucie Kamil Ogorzały.

 

Opiekun zespołu Sandecji po meczu w Łodzi stwierdził, że jego podopieczni zagrali dobre spotkanie, szczególnie w drugiej połowie były okazje ku temu, aby zmienić losy spotkania.


Myślę, że zagraliśmy dobre spotkanie, dzisiaj po raz pierwszej w rundzie jesiennej wyszliśmy na prowadzenie, co jeszcze do tej pory nam się nie udało. Początek wymarzony, później niestety oddaliśmy inicjatywę, nie było przytrzymania piłki, słabo nią operowaliśmy, w związku z tym przeciwnik zepchnął nas do defensywy. Przy naszym kardynalnym błędzie straciliśmy gola, to na pewno napędziło Widzew i końcówka pierwszej połowy to była dominacja gospodarzy. Po przerwie mecz się wyrównał i uważam, że dążyliśmy do odwrócenia losów spotkania, były dwa kluczowe momenty. Pierwszy to sytuacja sam na sam Rafaela, który ładnie się uwolnił, niestety nie trafił w świetnej sytuacji do siatki. W końcówce spotkania nasz nowy zawodnik, który jest z nami drugi dzień nie trafił w piłkę i zamiast wyrównującego gola, ponosimy porażkę. Tak prawdę powiedziawszy dopiero teraz mamy kadrę skompletowaną, bo jeszcze w zeszłym tygodniu dochodzili do nas nowi piłkarze, czasu nie mamy, bo wiemy, że seria porażek nie nastraja mnie optymistycznie, ani piłkarzy. Natomiast dzisiaj druga połowa i końcówka tego meczu była w naszym wykonaniu bardzo dobra i nie widać było, że przyjechała ostatnia drużyna w tabeli - powiedział po meczu w Łodzi trener zespołu Sandecji Piotr Mandrysz.

 

Sędziował Artur Aluszyk.

Sandecja przegrywa z Widzewem Łódź 1:2 Sandecja przegrywa z Widzewem Łódź 1:2 Sandecja przegrywa z Widzewem Łódź 1:2 Sandecja przegrywa z Widzewem Łódź 1:2

Źródło i fot. MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować