Pogoda Nowy Sącz

9

Dzisiaj jest: 09. 08. 2022 Dni od początku roku: 220 Dni do końca roku: 144
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Sandecja remisuje z Chrobrym Głogów

Sandecja remisuje z Chrobrym Głogów

W spotkaniu przedostatniej kolejki Fortuna I ligi, w którym zespół Sandecji podejmował Chrobry Głogów nie padła żadna bramka i oba zespoły podzieliły się punktami.

Trener zespołu Sandecji Dariusz Dudek po remisie z Chrobrym Głogów nie ukrywał, że jest zawiedziony nie tylko wynikiem, ale również decyzją arbitra, po której "Biało-Czarni" musieli radzić sobie w osłabieniu.


Nie ukrywam, że jestem bardzo zły i zawiedziony, szczególnie wynikiem, ale jestem zawiedziony, muszę powiedzieć przez sędziowanie. Ostatnio gramy z Zagłębiem Sosnowiec, jest ewidentnie bramka po spalonym, VAR nie działał, bo po prostu nie działał. Dzisiaj czerwona kartka z VARu. Jest 0:0, ten punkt jest bardzo ważny, cieszę się, bo mamy szansę na szóstkę, ale wolałbym, aby jednak sędzia na boisku, który prowadzi spotkanie wziął odpowiedzialność na siebie, a nie słuchał co mówi sędzia na VARze, niestety dzisiaj tak było i jestem niestety zawiedziony taką decyzją. Tomek Nawotka, który zbiegał, jest na równo z Kamilem Słabym, więc myślę, że ewidentnie żółta kartka, zresztą taka, jaką otrzymał od razu. Natomiast decyzja VARu, jest czerwona i gramy kilka minut więcej, bo ten VAR trwał długo w dziesięciu. Myślę, że mogliśmy na pewno w jedenastu stworzyć więcej sytuacji niż w dziesięciu, jest mi przykro, że o tym mówię. Gramy o szóstkę, chcemy zrobić szóstkę i te decyzje są krzywdzące nasz Klub. Chcę, aby wziąć odpowiedzialność za to, co robimy na boisku. Oczywiście ja też robiłem błędy i popełniam błędy, bo nie jestem święty i wszystko wiedzący, ale proszę przynajmniej o to, aby w takich sytuacjach brać odpowiedzialność na siebie - powiedział po remisie z Chrobrym trener zespołu Sandecji, Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Dawid Pietrzkiewicz - Kornel Osyra, Tomasz Nawotka, Łukasz Kosakiewicz, Kamil Słaby - Elhadji Maissa Fall, Gershon Koffie, Michał Walski, Jakub Zych (60' Svetoslav Dikov), Damian Chmiel (78' Michal Piter-Bučko) - Łukasz Zjawiński.


Sędziował Jacek Małyszek (Lublin).


Źródło: MKS Sandecja

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować