Pogoda - Sądeckie.pl28

Dzisiaj jest: 28. 02. 2021
Do końca roku: 306 dniSandecja remisuje z Olimpią Grudziądz

Sandecja remisuje z Olimpią Grudziądz

25 lipca na Stadionie Miejskim w Grudziądzu piłkarze Sandecji rozegrali ostatni mecz sezonu 2019/2020 w Fortuna 1. lidze. Ich rywalem była Olimpia Grudziądz. Spotkanie zakończyło się remisem 0:0.

 

Szkoleniowiec zespołu Sandecji jest zadowolony z tego wyniku i uważa, że należy go szanować. Podkreśla również, że "Biało-Czarni" zapewnili sobie utrzymanie dzięki waleczności.
 

Utrzymanie mieliśmy już tydzień temu, chcieliśmy ten sezon zakończyć meczem zwycięskim, a przede wszystkim zapunktować, żeby to ostatnie wrażenie zostało po zespole, że nie tylko się utrzmał i punktuje z zespołami z czołówki, ale też potrafi grać z zespołami, które walczą o utrzymanie. Zespół pokazał charakter, walczył do samego końca o zwycięstwo, ale remis też przyjmujemy i cieszymy się z tego, bo będziemy wracać z punktami. Nie ukrywam, że mieliśmy trochę szczęścia, bo Olimpia nie strzeliła rzutu karnego. Walka, walka i jeszcze raz walka doprowadziła do tego, że Sandecja utrzymała się w I lidze - powiedział na pomeczowej konferencji, trener Marcin Jałocha.

 

Arbitrem meczu był Damian Kos.

Sandecja remisuje z Oilimpią Grudziądz Sandecja remisuje z Oilimpią Grudziądz Sandecja remisuje z Oilimpią Grudziądz

Źródło i fot. MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować