Pogoda - Sądeckie.pl

24

Dzisiaj jest: 24. 10. 2021 Do końca roku: 68 dni
Jakość Powietrza:

Sandecja wygrywa z Górnikiem Polkowice

Sandecja wygrywa z Górnikiem Polkowice

7 sierpnia w ramach drugiej kolejki Fortuna 1 Ligi, drużyna Sandecji rozegrała wyjazdowy mecz w Polkowicach. Ich rywalem był Górnik Polkowice.

Mecz zakończył się zwycięstwem "Biało-Czarnych" wynikiem 2:0. Zwycięskie bramki zdobyli: Błażej Szczepanek 11' oraz Damir Šovšić 53'.


Szkoleniowiec zespołu Sandecji stwierdził po meczu, że "Biało-Czarni" zmienili nieco taktykę i przyniosła ona efekty w postaci zwycięstwa z beniaminkiem.


Na pewno bardzo cieszymy się z trzech punktów, to są bardzo ważne punkty, wywalczone. Mieliśmy na pewno tutaj dużo szczęścia, bo wynik dla nas bardzo korzystny, ale nie ma co ukrywać, że Dawid Pietrzkiewicz obronił dzisiaj dwie, trzy sytuacje stuprocentowe. Natomiast muszę powiedzieć, że zmieniliśmy ustawienie taktyczne, grając z Widzewem otwartą piłkę, fajnie graliśmy, ale przegraliśmy 3:0. Dzisiaj postanowiliśmy grać niżej, popracować jeden za drugiego i to było widać. Tak, jak powiedziałem, mieliśmy trochę szczęścia, dla mnie najważniejsze jest to, co zrealizowaliśmy w tygodniu, bo mieliśmy plan na to spotkanie i wiedzieliśmy, że czeka nas dużo biegania. Górnik Polkowice to zespół, który potrafi grać w piłkę, ma bardzo dobrych piłkarzy, jak na beniaminka i jeszcze nie jeden mecz ten zespół zwycięży. Przede wszystkim chciałbym pochwalić mój zespół za zaangażowanie, ambicję i trzy punkty. Z pewnością nasz cel się nie zmienia, pamiętam, cel jest jasny, chcemy się utrzymać. Mamy swoje problemy wewnętrzne, dosyć przyjemne, budujemy stadion, z tym wiąże się trochę naszych problemów, ale z dnia na dzień będziemy wychodzić z tego i przede wszystkim będziemy zwyciężać - powiedział po meczu z Górnikiem Polkowice, Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Dawid Pietrzkiewicz - Kamil Słaby, Sebastian Rudol, Tomasz Boczek, Rafał Kobryń - Damir Šovšić (66' Michal Piter-Bučko), El Hadji Maissa Fall, Bartłomiej Kasprzak (58' Michał Walski), Błażej Szczepanek, Dawid Błanik (66' Robert Janicki) - Svetoslav Dikov (88' Dawid Wolny).


Sędziował Włodzimierz Bartos (Łódź).


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować