Sceny jak z horroru. Pobili, ugodzili nożem i wypchnęli z auta

Sceny jak z horroru. Pobili, ugodzili nożem i wypchnęli z auta

Całe zdarzenie miało miejsce 3 dni temu 19 kwietnia. Kilka minut po północy dyżurny Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej otrzymał informację, iż w rejonie ul. Marka mężczyzna miał zostać zraniony nożem. 

 

Od razu po zgłoszeniu policjanci ruszyli z pomocą rannemu mężczyźnie. Na miejscu mundurowi ustalili, iż 24-letni pokrzywdzony wsiadł do samochodu, którym podróżowali znani mu dwaj mężczyźni. Jak się okazało była to pułapka, bo w pojeździe został on zaatakowany przez jednego ze sprawców, który go obezwładnił, a kolejny zadał mu kilka ciosów nożem, a następnie został wypchnięty z samochodu, a sprawcy odjechali. Jak ustaliła policja był to samochód matki fiat. 

 

Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala. Od razu rozpoczęły się poszukiwania bandytów, a po niecałej dobie od zgłoszenia policjanci zatrzymali podejrzanych. Byli to dwaj mieszkańcy powiatu limanowskiego w wieku 24 i 18 lat. 

 

Jak informuje policja, na podstawie zebranego materiału dowodowego zatrzymanym przedstawiono zarzuty udziału w pobiciu z użyciem niebezpiecznego narzędzia, a jednemu z nich również uszkodzenia ciała.

 

Ponadto pracujący nad tą sprawą policjanci, ustalili, że tej nocy ok godz. 03:30 w miejscowości Kasinka Mała jeden z podejrzanych – 24latek kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodował kolizję drogową. Mężczyzna miał blisko 1 promil alkoholu w organizmie. 

 

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest w toku.

 

Źródło: KPPL

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować